Naprawa dachów Wiązowna

Naprawa dachów Wiązowna

Wykonujemy naprawy dachów oraz zajmujemy się remontami dachów. Jesteśmy w stanie podjąć się wszelkiego rodzaju zleconej  nam pracy na dachu. Wieloletnia praca w tej branży pozwoliła nam nabrać doświadczenia. Również mamy dobrze wykfalifikowanych pracowników oraz odpowiedni sprzęt i narzędzia. Powierzoną nam prace z dachami wykonujemy fachowo i solidnie.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicach.

Zakres usług wykonywanych przez naszą firme ?

- naprawa dachów blacha tytan-cynk
- naprawa blachodachówka i blacha trapezowa
- naprawa dachów dachówka ceramiczna i betonowa
- naprawa podbitki dachowej
- naprawa i poprawki obróbek dekarskich
- naprawa konstrukcji wierzb dachowych
- naprawa dachów łupkiem
- naprawy rynien i rur
- naprawa okien dachowych oraz regulacje okien

oraz także wykonujemy drobne naprawy usterek na dachu :

- malowanie dachu
- oczyszczanie dachu
- odśnieżanie dachu
- zbijanie sopli
i wiele innych usług związanych z dachami wedle potrzeby.

Jak wyglądaja wykonywane przez nas pokrycia dachowe łupkiem ?


Łupek jest rodzajem skały osadowej. Dzieli się na dwa kawałki: łuski i płytki, grubość około 5mm. Łupek jest dostępny w odcieniach grafitu oraz w kolorze brązowym, zielonym i purpurowym.
Układanie łupku we wzór łuskowy i łukowy wymaga połaci o nachyleniu 25stopni. Ale układając łupek we wzór prostokątny lub oktogonalny można się zdecydować, jeśli połacie będą nachylone co najmniej pod kątem 30stopni.
KONSTRUKCJA. Płytki z łupku układamy na pełnym deskowaniu pokrytym papą lub folią wysokoparoprzepuszczalną. Czasami także dodatkowo na łatach i kotarach, to zapewnia skuteczne przewietrzanie pokrycia. W tym celu możemy również zamontować specjalne płytki z otworami wentylacyjnymi.
Płytki z łupku przybijamy gwoździami miedzianymi lub ocynkowanymi. Przy kryciu prostokątnym, płytki prostokątne- podwójnymi gwoździami. Jednak najbardziej efektowne jest dzikie krycie, które polega na tym, że dekarz dobiera płytki bezpośrednio na dachu. Układa się je między krokwiami, pozosatwiając szczelinę wentylacyjną pod deskowaniem. Komin obrabia się blachą i obudowuje płytkami z łupku.

Remonty Dachów, Naprawy Dachów Wiązowna I OKOLICE!

Kontakt z nami: tel.517-739-630