Naprawa dachów Komorów

Naprawa dachów Komorów

Nasza firma od lat zajmuje się pracą z dachami. Jesteśmy specjalistami w tej dzidzinie. Mamy wysokie doświadczenie i jesteśmy w stanie podjąć się każdego rodzaju pracy na dachu. Również mamy dobrze wykfalifikowanych pracowników oraz odpowiedni sprzęt i narzędzia.
Prace z dachami i renowacje dachów wykonujemy w Warszawie i okolicy!

Jakie prace na dachach wykonuje nasza firma ?

Nasza firma jest w stanie podjąć się każdego rodzaju pracy na dachach. Specjalizujemy się między innymi w naprawie i poprawkach obróbek dekarskich, naprawie dachów łupkiem, naprawie dachów krytch papa termozgrzewalna, naprawa rynien i rur, wykonujemy pokrycia dachowe.
Ale także zajmujemy się drobnymi usterkami na dachach, usówamy przecieki, myjemy dach, malujemy dach, uszczelniamy dach. Podejmujemy się wykonania każdej powierzonej nam pracy związanej z dachem.

Jak wyglądają wykonywane przez nas pokrycia dachowe w Komorowie ?

Na początku dok onujemy wyboru rozstawu łat, ponieważ powinien być odpowiednio dobrany do wymiaru dachówki czy profilu blachodachówki . Podajemy zalecane dla konkretnego wyboru wartości, również biorąc pod uwage spadek dachu.
Łaty wykładamy równolegle oraz pomiędzy łaty wkładamy rozpórki odpowiedniej długości. Takie wykonanie ułożenia łat pozwala nam przejść do kolejnego kroku, czyli  ułożenia elemetów  pokrycia dachu. W pokryciu szczególną uwage zwracamy na kontrałaty, które są przybijane równolegle do krokwi. Na koniec dokonujemy usunięcia w całości wilgoci przez szczeline wentylacyjną.
Naprawa dachów, Usterki dachów WARSZAWA I OKOLICE!

Kontakt z nami: tel.517-739-630