Naprawa dachów Kobyłka

Naprawa dachów Kobyłka

Nasza firma zajmuje się remontami dachów oraz naprawami dachów na terenie Kobyłki. Pracę z dachami wykonujemy od ponad trzydziestu lat. Zdobytą przez nas wiedzę wykorzystujemy w codziennie powierzonych nam pracach. Wysokie doświadczenie oraz fachowo wykwalifikowany zepół pracowniczy umiejętnie wykonuje renowacje dachów, drobne naprawy, a także każdego rodzaju zleconą nam prace. 


Jakiego rodzaju remonty dachów wykonujemy w Kobyłce?

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego rodzaju pracy. Wykonywane są przez nas między innymi:

- naprawy i poprawki obróbek dekarskich
- naprawy okien dachowych
- naprawy rynien i rur
- naprawa podbitki dachowej
- naprawa dachów łupkiem
- naprawa dachów blacha tytan-cynk"
- malowanie dachów
- mycie dachów
 oraz także odśnieżanie dachów, zbijnie sopli i wiele innych prac związanych z dachami.Jak wyglądają wykonywane przez nas naprawy rynien i rur ?

Kupno i prawidłowy montaż nawet najdroższych i najpiękniejszych rynien nie wystarczy żeby skutecznie odprowadziły wodę z dachu. Zamontowane rynny powinny znajdować sie pod obserwacją, ale także trzeba dokonywac ich przeglądu i ewentualnie przeprowadzać konieczne naprawy.

Początkowe lata użytkowania systemu rynnowgo najprawdopodobniej nie powinny przynieść przynieść dużych napraw, należy sprawdzić czy system nie zatkał się gałęziami i liściami z drzew. Ale z biegiem lat rośnie prawdopodobność, że zardzewieje jakiś fragment rynny lub puści uszczelka. Do orynnowania wystarczy zaglądać raz do roku.


Remonty Dachów, Naprawy Dachów Kobyłka I OKOLICE!
Kontakt z nami: tel:517-739-630