Naprawa dachów Jaktorów

Naprawa dachów Jaktorów

Nasza firma zajmuje się remontami dachów. Od wielu lat naprawiamy różnego rodzaju usterki i także wykonujemy renowacje dachów. Wieloletnia praca w tej branży pozwoliła nam nabrać doświadczenia w tym fachu. Również dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzedziami. Mamy wykfalifikowanych pracowników. Jesteśmy  specjalistami w pracach na dachu.
Remonty dachów wykonujemy w Warszawie i jej okolicy!

Jakie remonty dachów wykonujemy w Jaktorówie i okolicy ?

Podejmujemy się każdego rodzaju pracy. Specjalizujemy się między innymi w
napawie konstrukcji wieżb dachowych,naprawie rynien i rur, naprawie i poprawkach obróbek dekarskich, naprawie dachów łupkiem,  i wiele innych tego typu renowacji dachowych.
Wykonujemy również mniej skomplikowane naprawy na dachu, na przykład
usówamy drobne usterki, przeglądamy dach, myjemy dach, odśnieżamy dach oraz także zajmujemy się regulacją okien.

Jak wyglądają wykonywane przez nas naprawy rynien i rur ?

Kupno, a także montaż nawet najbardziej nowoczesnych i najdroższych rynien nie wystarczy żeby odpowiednio odprowadziły wode z dachu. Po zamontowaniu rynny powinny znajdywać się pod obserwacją oraz powinniśmy dokonywać ich przeglądu i jeżeli zajdzie taka potrzeba przeprowadzić konieczne naprawy.

Początowe lata użytkowania systemu rynnowego nie powinny przynieść wiele napraw. Najlepiej sprawdzić tylko czy w systemie nie zalegaja gałęzie lub liście z drzew. Niestety z biegiem lat zawsze rośnie prawdopodobieństwo, że jakiś fragment rynny może zardzewieć lub puści uszczelka. Do orynnowania wystarczy, że będziemy zaglądać raz do roku.

Remonty Dachów, Naprawy Dachów Jaktorów I OKOLICE!
Kontakt z nami: tel.517-739-630